Про компанію

"Shangri-комфортні меблі" – один з найбільших онлайн-магазинів в країні. Вже 10 років ми втілюємо маленькі мрії і грандіозні плани тисячів людей. У нас можна знайти буквально все. Ми продаємо за справедливою ціною і надаємо гарантію, так як вважаємо, що онлайн-шопінг повинен бути максимально зручним і безпечним. І кожен раз, коли хтось натискає "Купити", ми розуміємо, що робимо потрібну справу.

Наша ціль — бути корисними

Ми віримо, що речі існують для того, щоб робити життя простіше, приємніше і добріше. Тому і пошук тієї самої речі повинен бути швидким, зручним і приємним. Ми не просто продаємо меблі та матраци, ми допомагаємо знайти саме те, що потрібно, в одному місці і без зайвих хвилювань, щоб ви не витрачали життя на пошуки, а просто жили щасливо. "Shangri-комфортні меблі" - це універсальна відповідь на будь-який запит, початок пошуку і його кінцева зупинка, справжній помічник. Ми назавжди позбавляємо своїх покупців від неприємних компромісів, виконуємо бажання і дозволяємо мріяти сміливіше. Завдяки розумному пошуку і чесному сервісу ми робимо життя наших клієнтів трошки краще прямо зараз.

Щастя починається з простих речей

І ми допомагаємо знайти ці речі... Ми хочемо, щоб ви знали, що шукаєте, і могли аргументувати свій вибір. Для цього ми знімаємо відеоогляди, пишемо статті та відстежуємо новинки.

Далі — більше

Ми хочемо, щоб у наших клієнтів взагалі ніколи не виникало питання «де знайти щось потрібне». Тому кожен день розширюємо асортимент товару - адже так ми допоможемо більшій кількості людей стати трохи щасливішими.

Чекаємо вас тут:
м. Запоріжжя, б.Центральний, 4

График работы:
Пн-Сб: с 10.00 до 20.00
Вс: с 10.00 до 18.00

м. Запоріжжя, б.Центральний, 4
Зачекайте!

Отримайте промо-код на знижку 3% на любі товари за підписку на наш Instagram!

@Shangrimebel